Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy:

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Wymagania

  • udokumentowania minimum rocznego doświadczenia na trasach międzynarodowych,
  • prawa jazdy kategorii C+E,
  • karty kierowcy,
  • świadectwa kwalifikacji lub ukończenia kursu na przewóz rzeczy,
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności,
  • aktualnego badania psychologicznego kierowców,

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość pracu w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • główne kierunki - Europa Zachodnia,
  • nowoczesny, wysokiej jakości tabor z systemami bezpieczeństwa,
  • atrakcyjne zarobki,
  • terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • różne systemy pracy
    • 4 tygodnie jazdy / 7-9 dni wolnych, auto przypisane do kierowcy
    • 3 tygodnie jazdy / 3 dni wolne (weekend + 1 dzień roboczy),
      auto przypisane do kierowcy
    • 5 dni jazdy / weekend wolny
  • możliwość zawarcia dodatkowego ubezpiecznie agrupowego,
  • szkolenia z ekonomicznej jazdy,
  • zapraszamy kierowców bez doświadczenia z województwa lubuskiego.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres: praca@mts-logistic.pl lub z użyciem powyższego formularza.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.:  501008171 lub 505246550

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Spedytor międzynarodowy

Sulęcin

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych,
  • prowadzenie planu załadunków i rozładunków,
  • optymalne wykorzystanie dostępnego taboru,
  • monitoring obsługiwanych zleceń,
  • przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych,
  • dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zleceń.

Wymagania:

  • wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • zdolność do podejmowania szybkich decyzji,
  • umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy,
  • kreatywność i skuteczność w działaniu,
  • rzetelność, odpowiedzialność oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe warunki pracy.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym  z dopiskiem „Spedytor” na adres: rekrutacja@mts-logistic.pl lub z użyciem powyższego formularza.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.:  512 001 700

Dyspozytor międzynarodowy

Sulęcin

Wymagania:

Oferujemy:

Pracownik działu technicznego

Sulęcin

Opis stanowiska:

  • weryfikacja kosztów,
  • nadzór nad stanem zleconych prac,
  • sprawdzanie wykonanych napraw,
  • zapewnienie odpowiedniego zapasu materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia,
  • weryfikacja wyposażenia samochodów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w firmie transportowej w Dziale Technicznym,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania i podejmowania szybkich decyzji,
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV z dopiskiem „PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO” na adres e-mail: rekrutacja@maszonski.com

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 512 001 700

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Prześlij swoje CV

Wybierz stanowisko, na które aplikujesz:
Dołącz CV*:
Zamknij ×